+420 736 629 238 evadolmail@gmail.com

DOMOVNÍ ŘÁD

 • Pokud máte rezervován apartmán, prosíme Vás, aby Váš příjezd byl po 14:00 hod. Po domluvě je možné zaparkovat avšak nástup do ubytování je až po 14. hodině.
 • V den odjezdu prosíme, abyste apartmán opustili nejpozději do 10:00 hod., delší pobyt je účtován jako další den.
 • Noční klid je od 22:00 do 7:00 hod.
 • Hosté jsou povinni bezpodmínečně vypnout světla, klimatizaci, elektrické spotřebiče a zavřít vodovodní kohoutky před odchodem z apartmánu. Klimatizaci prosím zapínejte pouze při zavřených oknech a dveřích, za vaší přítomnosti, jinak klimatizace nemá smysl a její provoz bude účtován navíc k ceně pobytu.
 • Cena apartmánu zahrnuje: zásobování vodou, elektrickým proudem, energií k vaření, ohřátí vody, výměnu prádla v pokojích a v koupelnách každých 7 dní.
 • Po dobu využívání apartmánu jsou hosté povinni sami udržovat pořádek a čistotu apartmánu. Před odjezdem jsou hosté povinni vynést veškeré odpadky a umýt nádobí.
 • Cena apartmánu za celé smluvené období se platí před nástupem na ubytování.
 • Pokud se rozhodnete, že svůj domluvený pobyt ukončíte dříve, jste povinni zaplatit celou rezervaci pobytu.
 • Hosté jsou zodpovědní za bezpečnost svých věcí a cenností, které si odložili v apartmánu. Majitel apartmánu nezodpovídá za jejich případnou ztrátu. Z toho důvodu je při odchodu z apartmánu bezpodmínečně nutné zamykat dveře.
 • Majitel apartmánu nemá právo v nepřítomnosti hosta vcházet do pronajatého ubytování. Výjimku představují zvláštní okolnosti, při kterých je nezbytné vstoupit dovnitř z důvodu vyhnutí se možným škodám a nebezpečí. O svém vstupu musí majitel apartmánu hosty informovat ihned při prvním následujícím kontaktu. V případě oprávněné pochybnosti majitele apartmánu, že došlo ke škodě na jeho majetku, jsou hosté povinni umožnit mu vstup do ubytování kvůli prověření situace.
 • Prosíme Vás, abyste bez předchozího svolení majitele nevodili své domácí mazlíčky (psy, kočky) do apartmánu!
 • Neházejte prosím odpadky a nevhodné předměty do záchodu, umyvadla a míst, které na to nejsou určená.
 • Není povolené přinášet do apartmánu zbraně, lehko zápalné a explozívní látky, či látky se silným nebo nepříjemným zápachem. Kouření je ve všech prostorách přísně zakázáno pod pokutou EUR 500!
 • Klient, který nechtěně nebo naschvál způsobí škodu na majetku, musí pronajímateli proplatit plnou výšku škody, ke které došlo.
 • V případě problému se spotřebiči nebo jiným zařízením kontaktujte majitele na telefonu +420 736 629 238 nebo agenturu Polo.

Klimatizace

Klimatizaci prosím pouštějte jen tehdy, když jste v bytě a se zavřenými okny a dveřmi, jinak se efekt ochlazení nedostaví a jen se zvednou náklady na provoz – tj. i konečná cena….

Zapínání teplé vody

Ve všech objektech v Bašce najdete u koupelny tři vypínače – jeden na světlo, další na ventilátor a třetí na bojler. Ten na bojler nechte zapnutý, jinak bude voda studená.

Kouření

Kouření je přísně zakázané ve všech našich objektech a vážíme si toho, že tento zákaz dodržujete. Kouřit se zde dá ve všech restauracích, tak prosím využijte tuto možnost a ponechte naše apartmány nekuřácké. Moc děkujeme.

Odvoz odpadu v Bašce

V Bašce se odpad třídí a místní neradi vidí, že lidé hází všechno do směsného odpadu. Prosím, třiďte alespoň sklo, plast a karton.

Popelnice jsou vždy v centru Bašky přistaveny od 6 ráno do 11 hodin, poté je odvezou a znovu přivezou až následující den. Jediné popelnice, které jsou k dispozici po celý den, jsou popelnice v přístavu nebo u autobusové zastávky.

Pro apartmán Riva a studia Kalun a Ankora – nejbližší popelnice jsou u mola s výletními loděmi
Pro apartmány Azzuro a Sanibel – v ulici Ribarska, za kavárnou Marinero (velký růžový dům vpravo)
Pro apartmány Fanta Sea a Key West – popelnice v přístavu