+420 736 629 238 evadolmail@gmail.com

PRO DĚTI

Městečko Baška nabízí řadu atrakcí také pro ty nejmenší. Je zde zábavný park, tobogán, mořské akvárium a několik hřišť.

Vela plaža

Zhruba v polovině pláže Vela plaža se nachází zábavní park pro děti – Funny Park Baška. Děti se tu mohou vyřádit na nejrůznějších atrakcích – nafukovací hrad a skluzavky, trampolíny, bungee trampolíny, vystřelovací míčky apod. Právě zde si můžete také zapůjčit i skútry, quady nebo kola. Všechny aktivity jsou zpoplatněny a časově omezeny.

Na Vela plaža jsou pak po celou letní sezonu ve vodě instalovány nafukovací atrakce pro děti, kde mohou děti za poplatek lézt a skákat. Na různých místech u pláží Bašky je pak možnost zapůjčit šlapadla, lodě na solární/elektro pohon, nebo se svézt na super rychlých člunech.

Tobogán

Tobogán se nachází v kempu Baška Beach Camping Resort (dříve kemp Zablače) u restaurace Aqua-gun. Jízda na tobogánu stejně jako i skákání na trampolíně (tamtéž) je zpoplatněno a dají se koupit výhodnější balíčky jízd. Rodiče mohou děti pozorovat z restaurace Aqua-gun, kde mají dobrou pizzu.

Detská hřistě

V současnosti jsou v Bašce dvě veřejná hřiště se skluzavkami, houpačkami a prolézačkami. Jedno se nachází hned vedle hlavní promenády, naproti bistru Tomatino. Zde je ale velmi rušno a vždy spousta dětí. Druhé, méně frekventované hřiště se nachází na ulici Gruh (cca 100 m nad hotelem Forza).

Tipy na výlety

Pokud byste měli zájem o výlet na rybářské lodi nebo o piknik na ostrově či prohlídku některého ze sousedních ostrovů, rádi vám pomůžeme.